Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/nabytkovecentrum.cz/www/wp-includes/kses.php on line 947 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/nabytkovecentrum.cz/www/wp-includes/kses.php on line 948

Doma CZ s.r.o. - prodej nábytku a kuchyní Hanák v Jihlavě

Doma CZ s.r.o. - prodej nábytku a kuchyní Hanák v Jihlavě

Znojemská 44, Jihlava Telefon 567 230 800

Tato prodejna nabízí sortiment nábytku: Kuchyně - obýváky - ložnice - active

Společnost DOMA CZ s.r.o. je prodejcem kompletního sortimentu společnosti Hanák. Ve své nabídce má skříně, obývací sestavy, kuchyně i ložnoceod společnosti Hanák.

Společnost Hanák je jedním z předních výrobců a prodejců nábytku u nás i v Evropě. Společnost sází na vlastní výrobu nábytku bez subdodavatelů a tím je schopna zajistit a udržet si špičkovou kvalitu svých výrobků. V nabídce společnosti Hanák je několik sekcí výroby dělící se na výrobu kuchyní Hanáka,obývacích sestav Hanák, ložnic Hanák a šatní skříně Hanák. Společost je známá především výrobou svých kvalitních moderních kuchyňských sestav, velice zajímavý sortiment však má i v oblasti šatních skříní které si nachází stále více zákazníků. Na své produkty nabízí společnost Hanák Nábytek a.s. prodlouženou tříletou záruční dobu. Autorizovaní prodejci pak jsou schopni zajistit dopravu nábytku až na místo určení a jeho odbornou montáž.